Het team            

                                                

                                                            

                                                            

 

                                                                 

 Roel Oost

Directeur
r.oost@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag, donderdag en
vrijdag

Marieke Brouwer

Intern Begeleider
m.brouwer@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandagmiddag, dinsdag
woensdag en donderdag

Trudy Otterspeer

Leerkracht groep 1/2a Onderbouwcoördinator
t.otterspeer@poolsterscholen.nl

werkdagen

dinsdag, woensdag en donderdag

Rosenna Jansen

Leerkracht groep 1/2c      
r.jansen@poolsterscholen.nl

werkdagen

Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag 

Inge Nuijten

Leerkracht groep 1/2b
i.nuijten@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en vrijdag

 Bernadet Bensink

Leerkracht groep 1/2a en 1/2b
b.bensink@poolsterscholen.nl

werkdagen
maandag en vrijdag (1/2a)
woensdag en donderdag (1/2b)

Yolande Moormannn

           

Leerkracht groep 3a
y.moormann@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en vrijdag

           

Hettie Lindeboom

Leerkracht groep 3a 
h.lindeboom@poolsterscholen.nl  

werkdagen

woensdag en donderdag

 

Aafke Diepeveen

Leerkracht groep 3/4b
a.diepeveen@poolsterscholen.nl
                       

werkdagen

maandag, dinsdag en woensdag 

 Liane Assenberg

Leerkracht groep 1/2c en 3/4b l.assenberg@poolsterscholen.nl
                       

werkdagen 

dinsdag (1/2c)
donderdag en vrijdag (3/4b)

Sien te Grotenhuis

Leerkracht groep 4a s.tegrotenhuis@poolsterscholen.nl
                       

werkdagen

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Elles Oltvoort

Leerkracht groep 5a e.oltvoort@poolsterscholen.nl
                       

werkdagen

maandag, donderdag en vrijdag

Paula Korte

Leerkracht groep 5a
p.korte@poolsterscholen.nl
                       
werkdagen
dinsdag en woensdag

Ruud Egberts

Leerkracht groep 5/6b
r.egberts@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en donderdag

Antoinette Emsbroek

 

Leerkracht groep 5/6b
a.emsbroek@poolsterscholen.nl

werkdagen

woensdag en vrijdag

Joanne van Bokhorst


           
 Leerkracht groep 6a
            j.vanbokhorst@poolsterscholen.nl

werkdagen

donderdag en vrijdag  

Saskia Wery

 

Leerkracht groep 6a s.wery@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en woensdag

Femke Hof

Leerkracht groep 7a f.hof@poolsterscholen.nl  

werkdagen

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Bas Wennink

 

Leerkracht groep 8a Bovenbouwcoordinator
b.wennink@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, donderdag en vrijdag

Marijke de Groot

 

Leerkracht groep 8a
m.degroot@poolsterscholen.nl

werkdagen

woensdag en donderdag

Lidian Sneller

 

Leerkracht groep 7/8b
ICT-coordinator
l.sneller@poolsterscholen.nl

werkdagen

donderdag en vrijdag

Sophie Wiersema

 

Leerkracht groep 7/8b
s.wiersema@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en woensdag

Bea Vukkink

Onderwijsassistent groep 7a
b.vukkink@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Jeanette Dommerholt

 

Onderwijsassistent
j.dommerholt@poolsterscholen.nl  

werkdagen

dinsdag, woensdag, donderdag

Annemieke Wassink-Schonewille

 

Administratief medewerker vullerschool@poolsterscholen.nl

werkdagen

dinsdag en  vrijdagmorgen

   

Rachid Bouganon

 

Conciërge

Henny Prinsen

 

Conciërge

                     

Onderwijsondersteuningsteam

 Margrieta Bode
                                                                                                 

 Gezinscoach                                                  m.bode@gtlochem.nl

06-19612259                            

Mechteld Brans
                                                                                               

 Onderwijscoach                      

Contact via IB-er                     

 

           



                              


                                                         
                                          


                             


           

                      

 

 

Vullerschool op Facebook