Het team            

                                                

                                                            

                                                            

 

                                                                 

 Wim Finkers

 

Directeur
w.finkers@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag   

 

 

 

           

 Marieke Brouwer

 

 Intern Begeleider
m.brouwer@poolsterscholen.nl

 

werkdagen

maandagmiddag, dinsdag
woensdag en donderdag

 Karin Jansen

 

 

 

 Intern begeleider
k.jansen@poolsterscholen.nl
          

werkdagen

Maandag, donderdag, vrijdag

Trudy Otterspeer

Leerkracht groep 1/2a Onderbouwcoördinator
t.otterspeer@poolsterscholen.nl

werkdagen

dinsdag, donderdag, vrijdag

Rosenna Jansen

Leerkracht groep 1/2b      
r.jansen@poolsterscholen.nl

werkdagen

Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag 

Inge Nuijten

Leerkracht groep 1/2b
i.nuijten@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en vrijdag

 Bernadet Bensink

Leerkracht groep 1/2c
b.bensink@poolsterscholen.nl

werkdagen
maandag en vrijdag (1/2a)
woensdag en donderdag (1/2b)

Yolande Moormannn

           

Leerkracht groep 3a
y.moormann@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en vrijdag

           

Hettie Lindeboom

Leerkracht groep 3a 
h.lindeboom@poolsterscholen.nl  

werkdagen

woensdag en donderdag

 

Aafke Diepeveen

Leerkracht groep 3b
a.diepeveen@poolsterscholen.nl
                       

werkdagen

maandag, dinsdag en woensdag 

 Romy Markvoort

 

 Leerkracht groep 1/2 a, 1/2 c en 3b
r.markvoort@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag
woensdag, donderdag en vrijdagochtend

 

Sien te Grotenhuis

Leerkracht groep 4a s.tegrotenhuis@poolsterscholen.nl
                       

werkdagen

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Femke Hof

Leerkracht groep 5a
f.hof@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandagmiddag, dinsdag
woensdag, donderdag en vrijdag           
           

Paula Korte

Leerkracht groep 5/6b
p.korte@poolsterscholen.nl
                       
werkdagen
dinsdag en woensdag

Elles Oltvoort

           

Leerkracht groep 5/6b
 e.oltvoort@poolsterscholen.nl
                                              

werkdagen

maandag, donderdag en vrijdag

Saskia Wery

             

Leerkracht groep 6a s.wery@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en woensdag

           

Ruud Egberts

           
           
           
 Leerkracht groep 7a
r.egberts@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandagmiddag, dinsdag
woensdag, donderdag en vrijdag

Bas Wennink

 

Leerkracht groep 7/8b Bovenbouwcoordinator
b.wennink@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, donderdag en vrijdag

Marijke de Groot

 

Leerkracht groep 7/8b
m.degroot@poolsterscholen.nl

werkdagen

woensdag en donderdag

Lidian Sneller

 

Leerkracht groep 8a
ICT-coordinator
l.sneller@poolsterscholen.nl

werkdagen

woensdag, donderdag en vrijdag

Sophie Wiersema

 

Leerkracht groep 8a
s.wiersema@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en woensdag

Antoinette Emsbroek

 Leerkracht plusklas
a.emsbroek@poolsterscholen.nl

 

werkdagen

woensdag en vrijdag     

 

 

Bea Vukkink

Onderwijsassistent groep 7 en 8
b.vukkink@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Jeanette Dommerholt

 

Onderwijsassistent groep 1 t/m 6
j.dommerholt@poolsterscholen.nl  

werkdagen

dinsdag, woensdag, donderdag

Annemieke Wassink-Schonewille

 

Administratief medewerker vullerschool@poolsterscholen.nl

werkdagen

dinsdag en  vrijdagmorgen

   

Rachid Bouganon

 

Conciërge

Henny Prinsen

 

Conciërge

                     

Onderwijsondersteuningsteam

 Margrieta Bode
                                                                                                 

 Gezinscoach                                                  m.bode@gtlochem.nl

06-19612259                            

Mechteld Brans
                                                                                               

 Onderwijscoach                      

Contact via IB-er                     

 

           



                              


                                                         
                                          


                             


           

                      

 

 

Vullerschool op Facebook