Het team            

                                                

                                                            

                                                            

 

                                                                 

 

Wim Finkers
Directeur
w.finkers@poolsterscholen.nl

werkdagen

hele week    

 

 

 

           

 

Marieke Brouwer
Intern Begeleider
m.brouwer@poolsterscholen.nl

 

werkdagen

dinsdag, woensdag en donderdag

 

 

 

 

 



Trudy Otterspeer
Leerkracht groep 1/2a 
t.otterspeer@poolsterscholen.nl

werkdagen

woensdag, donderdag, vrijdag



Rosenna Janssen
Leerkracht groep 1/2b      
r.jansen@poolsterscholen.nl

werkdagen

woensdag endonderdag  

 

Inge Nuijten
Leerkracht groep 1/2B
i.nuijten@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en vrijdag

 

 

Bernadet Bensink
Leerkracht groep 1/2c

b.bensink@poolsterscholen.nl

werkdagen
maandag, dinsdag, woensdag          

            

Yolande Moormann
leerkracht groep 3-4
y.moormann@poolsterscholen.nl

werkdagen

dinsdag, donderdag en vrijdag

           

 

Linda Bakker
Leerkracht groep 1-2c
l.bakker@poolsterscholen.nl  

werkdagen

donderdag en vrijdag

 

 

Aafke Diepeveen
Leerkracht groep 3-4
a.diepeveen@poolsterscholen.nl
                       

werkdagen

maandag, dinsdag en woensdag 

 

Romy Markvoort
Leerkracht groep 3A
r.markvoort@poolsterscholen.nl

werkdagen

hele week

 

 

Sien te Grotenhuis
Leerkracht groep 8B
s.tegrotenhuis@poolsterscholen.nl
                       

werkdagen

hele week

 

Femke Hof
Leerkracht groep 5a
f.hof@poolsterscholen.nl


werkdagen

hele week           
           

 

Paula Korte
Leerkracht groep 4A
p.korte@poolsterscholen.nl
                       
werkdagen
dinsdag en woensdag (donderdag)

            

Elles Oltvoort
Leerkracht groep 4
 e.oltvoort@poolsterscholen.nl
                                              

werkdagen

maandag, donderdag en vrijdag

             

Saskia Wery
Leerkracht groep 6a s.wery@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag, woensdag en
vrijdag

           

            
           
           
Ruud Egberts
 Leerkracht groep 7a
r.egberts@poolsterscholen.nl


werkdagen

hele week

              

Marlous Haarman
Leerkracht groep 1/2A
m.haarsman@poolsterscholen.nl

werkdagen
maandag en dinsdag

              

Marijke de Groot
Leerkracht groep 6
Leerkracht Plus
m.degroot@poolsterscholen.nl

werkdagen

donderdag en vrijdag

              

Lidian Sneller
Leerkracht groep 8a
ICT-coordinator
l.sneller@poolsterscholen.nl

werkdagen

woensdag, donderdag en vrijdag

              

Gerben Meerbeek
Leerkracht groep 6-7
g.meerbeek@poolsterscholen.nl

werkdagen

hele week

 

 Antoinette Emsbroek
Begeleiding Pluskinderen
Opleider in de school
a.emsbroek@poolsterscholen.nl

 

werkdagen

dinsdag en vrijdag     

 

Martijn Koene

Leerkracht groep 8A
m.koene@poolsterscholen.nl

werkdagen

hele week

 

Bea Vukkink 
Onderwijsassistent
b.vukkink@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

              

Jeanette Dommerholt Onderwijsassistent
j.dommerholt@poolsterscholen.nl  

werkdagen

dinsdag, woensdag, donderdag

 

Annemieke Wassink
Administratief medewerker vullerschool@poolsterscholen.nl

werkdagen

dinsdag

   

              

Rachid Bouganon
Conciërge

 

Henny Prinsen
Conciërge

                     

Onderwijsondersteuningsteam

 Margrieta Bode
                                                                                                 

 Gezinscoach                                                  m.bode@gtlochem.nl

06-19612259                            

Mechteld Brans
                                                                                               

 Onderwijscoach                      

Contact via IB-er                     

 

           



                              


                                                         
                                          


                             


           

                      

 

 

Vullerschool op Facebook