• Wim Finkers
    Directeur
    werkdagen:
    hele week
  • Jeanette Dommerholt
    Onderwijsassistent onderbouw
    werkdagen:
    maandag, dinsdag en woensdag
  • Marieke Brouwer
    Intern Begeleider
    werkdagen:
    dinsdag, woensdag en donderdag
  • Lisanne Oudbier
    Leerkracht groep 1-2A en 1-2C
    werkdagen:
    maandag, dinsdag (1-2A), donderdag en vrijdag (1-2C)
  • Aafke Diepeveen
    Leerkracht groep 1/2a
    werkdagen:
    woensdag, donderdag en vrijdag
  • Rosenna Janssen
    Leerkracht groep 3B
    werkdagen:
    donderdag en vrijdag
  • IngeNuiten
    Leerkracht groep 1/2B
    werkdagen:
    maandag, dinsdag en vrijdag
  • Bernadet Bensink
    Leerkracht groep 1/2C
    werkdagen:
    maandag, dinsdag en woensdag
  • Marlous Haarman
    Leerkracht groep 1/2B
    werkdagen:
    maandag en donderdag (vrijdag)
  • Romy Markvoort
    Leerkracht groep 3A
    werkdagen:
    hele week
  • Geesje Sebregts
    Leerkracht groep 4A
    werkdagen:
    hele week
  • Paula Korte
    Leerkracht groep 3B
    werkdagen:
    maandag, dinsdag en woensdag
  • Elles Oltvoort
    Leerkracht groep 6
    werkdagen:
    maandag, donderdag en vrijdag
  • Femke Hof
    Leerkracht groep 5-6
    werkdagen:
    woensdag, donderdag en vrijdag
  • Lidian Sneller
    Leerkracht groep 6
    werkdagen:
    dinsdag, woensdag (groep) en vrijdag (ICT)
  • Saskia Wery
    Leerkracht groep 5A
    werkdagen:
    hele week
  • Marijke de Groot
    Ondersteuning bovenbouw
    werkdagen:
    dinsdag, woensdag en donderdag
  • Marjan van Harselaar
    Leerkracht groep 5-6
    werkdagen:
    maandag en dinsdag
  • Antoinette Emsbroek
    Ondersteuning middenbouw, begeleiding pluskinderen, opleider in de school
    werkdagen:
    maandag en vrijdag
  • Ruud Egberts
    Leerkracht groep 7A
    werkdagen:
    hele week
  • Martijn Koene
    Leerkracht groep 8A
    werkdagen:
    hele week
  • Sien te Grotenhuis
    Leerkracht groep 8B
    werkdagen:
    hele week
  • Linda Bakker
    Leerkracht groep 4B
    werkdagen:
    (woensdag), donderdag en vrijdag
  • Simone ten Dam
    Leerkracht groep 4B
    werkdagen:
    maandag, dinsdag, (woensdag)
  • Alma Middelbeek
    Onderwijsassistent
    werkdagen:
    Elke ochtend en donderdagmiddag
  • Dominique Blanksma
    Onderwijsassistent
    werkdagen:
    maandag t/m donderdag
  • Annemieke Wassink
    Administratief medewerker
    werkdagen:
    dinsdag
  • Menno Hilge
    Zij-instromer groep 5 en 8
    werkdagen:
    woensdag, donderdag en vrijdag
  • Rachid Bouganon
    Conciërge
    werkdagen:
  • Henny Prinsen
    Conciërge/vrijwilliger
    werkdagen: