Het team            

                                                

                                                            

                                                            

 

                                                                 

Wim Finkers
Directeur
w.finkers@poolsterscholen.nl

werkdagen

hele week    

 

 

 

           

Marieke Brouwer
Intern Begeleider
m.brouwer@poolsterscholen.nl

 

werkdagen

dinsdag, woensdag en donderdag

 

 

 

 

 



Aafke Diepeveen
Leerkracht groep 1/2a 
a.diepeveen@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, woensdag, donderdag, vrijdag



Rosenna Janssen
Leerkracht groep 1/2b      
r.jansen@poolsterscholen.nl

werkdagen

woensdag en donderdag  

 

Inge Nuijten
Leerkracht groep 1/2B
i.nuijten@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag en vrijdag

 

 

Bernadet Bensink
Leerkracht groep 1/2c

b.bensink@poolsterscholen.nl

werkdagen
maandag, dinsdag, woensdag          

            

Marlous Haarman
Leerkracht groep 1/2A en 1/2C
m.haarsman@poolsterscholen.nl

werkdagen
maandag en vrijdag (1/2C)
dinsdag (1/2A)
  

           

 

Romy Markvoort
Leerkracht groep 3A
r.markvoort@poolsterscholen.nl

werkdagen

hele week

 

 

Yolande Moormann
Leerkracht groep 3B
y.moormann@poolsterscholen.nl
                       

werkdagen

donderdag en vrijdag 

Paula Korte
Leerkracht groep 3B
p.korte@poolsterscholen.nl
                       
werkdagen
maandag, dinsdag en woensdag

 

Elles Oltvoort
Leerkracht groep 4A
 e.oltvoort@poolsterscholen.nl
                                              

werkdagen

maandag en vrijdag, dinsdag of donderdag

 

Femke Hof
Leerkracht groep 4B/5B
f.hof@poolsterscholen.nl


werkdagen

hele week           
           

 

 

Lidian Sneller
Leerkracht groep 4A
ICT-coordinator ondersteuning groepen
l.sneller@poolsterscholen.nl

werkdagen

woensdag, dinsdag of
donderdag en vrijdag

            

             

Saskia Wery
Leerkracht groep 5A
s.wery@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, woensdag, donderdag en
vrijdag

             

Marijke de Groot

Leerkracht groep 5
Ondersteuning
m.degroot@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag en dinsdag

           

            
           
           

Gerben Meerbeek
Leerkracht groep 6
Gymleerkracht
g.meerbeek@poolsterscholen.nl

werkdagen

hele week

            

Antoinette Emsbroek
Leerkracht groep 6
Begeleiding Pluskinderen

Opleider in de school
a.emsbroek@poolsterscholen.nl

 

werkdagen

dinsdag, donderdag en vrijdag   

              

Ruud Egberts
Leerkracht groep 7A
r.egberts@poolsterscholen.nl


werkdagen

hele week

              

Martijn Koene

Leerkracht groep 8A
m.koene@poolsterscholen.nl

werkdagen

hele week

            

Sien te Grotenhuis
Leerkracht groep 7B/8B
s.tegrotenhuis@poolsterscholen.nl
                       

werkdagen

hele week

 

Linda Bakker
Vervanging groep 4/5
l.bakker@poolsterscholen.nl

 

werkdagen

donderdag en vrijdag 
(oktober t/m februari)    

Simone ten Dam

Vervanging groep 4/5
s.tendam@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag, woensdag
(oktober t/m februari)

 

Bea Vukkink 
Onderwijsassistent
b.vukkink@poolsterscholen.nl

werkdagen

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

              

Dominique Blanksma Onderwijsassistent
d.blanksma@poolsterscholen.nl  

werkdagen

dinsdag, woensdag, donderdag

 

Annemieke Wassink
Administratief medewerker vullerschool@poolsterscholen.nl

werkdagen

dinsdag

   

              

Rachid Bouganon
Conciërge

 

Henny Prinsen
Conciërge

                     

           



                              


                                                         
                                          


                             


           

                      

 

 

Vullerschool op Facebook